Szuro-Trade Kft.

A Szuro-Trade Kft. 1996. júliusában családi vállalkozásként kezdte meg működését. A társaság fő tevékenysége mezőgazdasági termékek termesztése (jellemzően gabona- és olajos növények) illetve ezek nagykereskedelmi értékesítése. Export értékesítéseink jellemző iránya az EU tagországai. A társaságaink által megművelt földterület nagysága közel 5000 ha.
A cégcsoport dinamikus fejlődését igazolja, hogy az elmúlt 3-5 évben a megyei TOP 100 listán az élmezőnyben végeztünk. Cégünk több mint 15 éves története tükrözi alapfilozófiánkat, a folyamatos fejlődést.  Cégcsoportunk valamennyi tagjának központi ügyintézési helyszíne a Nyíregyházi Ipari Parkban elhelyezkedő SPLC-E Kft. tulajdonát képező ingatlan.

A cégcsoporton belül működő társaságaink főbb tevékenységei a következők:

• telephelyeinken (Nyíregyháza-Mandabokor, Nyíregyháza Tokaji u., Beszterec, Demecser, Mezőszemere) terményfelvásárlással, szárítással, raktározással foglalkozunk (www.szurotrade.hu),
  • 23 db-os tehergépjármű flottánkkal belföldi és nemzetközi szállítmányozást végzünk,
  • besztereci telephelyünk Phylazonit baktériumtrágya gyártása folyik (www.phylazonit.hu),
  • 2003-ban megalakítottuk a GOF Hungary Kft. elnevezésű termelői csoportot, ami mára a térség egyik legmeghatározóbb inputanyag kereskedő vállalkozása lett (www.gof.hu). Szintén a GOF Hungary Kft. nevéhez fűződik a Dunaföldváron működő malomüzemünk, ahol kiváló minőségű búzaliszteket és melléktermékeket gyártunk,
  • 2011-ben átadásra került a Beszterecen megépült fa brikett üzemünk, ahol egész évben folyamatosan gyártjuk a kiváló fűtőértékkel rendelkező WOOD O2 fa brikettet, melyet már egyre többen használnak otthonuk melegítésére szerte az országban és külföldön is (www.woodo2.com) (www.termeszetmelege.hu).

Faüzletágunk a brikettgyártás mellett jelentős mennyiségű erőművi apríték előállításával is foglalkozik.

• az Ipari Parkban található telephelyünkön személy és tehergépjármű szerviz- és vizsgabázist is üzemeltetünk magánszemélyek és céges partnereink részére (www.vizsgabázisnyiregyhaza.hu)

Lövei Valéria, Kondorné Gulácsi Ágnes

cím:            4400, Debreceni u. 269.

tel:.            +36-42/547-700

fax:            +36-42/547-701