SGS Hungária Kft.

Nemzetköziség, évszázados tapasztalat

Az 1878-ban alapított genfi székhelyű SGS Csoport (Société Générale de Surveillance) a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító vállalata. Mintegy 1500 irodából és laboratóriumból álló hálózatán keresztül biztosítja a magas színvonalú munkát a világ 140 országában.

Az SGS Csoport globális jelenléte – kiegészítve az egyes országokban tevékenykedő szakértők helyi ismeretével – lehetővé teszi ügyfelei érdekeinek képviseletét a világ bármely országában.

Magyarországon

Az SGS Hungária Kft. az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon, ellenőrzési, tanúsítási és vizsgálati tevékenysége minden iparágat felölel.
Vállalatunk a fogyasztási cikkek piacán és az agráriparban laboratóriumi vizsgálatok és ellenőrzések terén piacvezető szerepet tölt be Magyarországon. Tapasztalt szakembereinek munkáját a legmodernebb technológiával felszerelt laboratóriumi háttér biztosítja.

Laboratóriumunk

Nyíregyházán található laboratóriumunk, amely NAT, GAFTA, FOSFA, GOST akkreditációkkal rendelkezik az alábbi termékcsoportokra:

• Takarmányok
  • Szemes termények
  • Olajos magvak
  • Hüvelyes termények
  • Növényi anyagok
  • Lisztek
  • Élelmiszerek
  • Háztartás-vegyi áruk és kozmetikumok
  • Élelmiszerrel érintkezésbe lépő anyagok
  • Talaj
  • Öntözővíz
  • Lombvizsgálatok
  • Műtrágya
  • Környezetvédelmi vizsgálatok

GEP hatékonysági, demonstrációs és GLP vizsgálatok Magyarországon

Az SGS Hungária Kft. széles körben folytat engedélyezési, hatékonysági vizsgálatokat, helyi, nemzetközi és globális benyújtásra egyaránt.

• A témalapok az EPPO irányelvek alapján készülnek
  • Az elektronikus adat rögzítés ARM software-rel történik

A PAN-EU program részeként az SGS Hungária portfóliója a következő szolgáltatásokat foglalja magába:

• Növényvédőszer hatékonysági GEP vizsgálatok
  • Demonstrációs vizsgálatok
  • GLP növényvédőszer maradék vizsgálatok

Folyamatos fejlesztés

Szolgáltatásunk segíti partnereinket a szerződéses kötelezettségeik, illetve egyéb szakmai szabványok, előírások teljesítésében. A piaci igényekre reagálva folyamatosan fejlesztjük laboratóriumi kapacitásunkat és vizsgálati területeinket annak érdekében, hogy az SGS hírnevéhez méltóan minden ügyfelünk elvárásainak megfeleljünk.

cím:          4400 Nyíregyháza, Ipari Park 1 út 5.                                                                                                                                 tel:.           +36-42/437-110                                                                                                                                                                                 e-mail:     lajos.molnar@sgs.com                                                                                                                                                              web:         www.sgs.com