Nyíregyháza Logistic Centrum Kft.

A Nyíregyháza Logistic Centrum Kft. 2005 augusztusában nyitotta meg, Nyíregyháza új vámudvarát az Ipari Park területén. Telephelyünk az épülő nyíregyházi körgyűrü leágazásától 1 km-re fekszik. A cég fő profilja a logisztikai szolgáltatás, amelynek két fő tevékenysége a vámügynökség és a raktári logisztika.

Szolgáltatásaink

Vámügynöki szolgáltatások:
Helyi vámkezelés egyszerűsített eljárásban
A vámkezelés a Fővámhivatal közreműködése nélkül történik. A szállítmányt kísérő okmányok kezelése a logisztika saját vámbélyegzője és vámzára mellett történik.

Elektronikus vám elé állítás, engedélyezett feladó és címzett
A szállítóeszköz vámkezelése számítógépes úton történik, mely során a Vámhivatal nélkül tudjuk a szállítmányokat elindítani és érkeztetni. Ezáltal a szállítóeszköz hamar felszabadul és az ügyfél gyorsabban rendelkezhet az árúja felett.

Közvámraktár egyszerűsített eljárásban
A közvámraktárban bárki rendelkezése alatt álló vámáru tárolható. A betárolt áru - a közösség területére történő forgalomba hozatala kivételével - sem vám, sem ÁFA fizetési kötelezettség nem terheli.

ÁFA raktár
ÁFA-raktárban közösségi adószámmal rendelkező adóalany kereskedhet ÁFA-mentesen.
Kezesség vállalási engedélyekkel.
A Vám-és Pénzügyőrség Országos Parancsnokságának engedélyével kezességet vállalhatunk megbízóink által vámkezelt vámáruk után fizetendő vámterhek összegére. Irodánkban lehetőség van OTP vámpénztári szolgáltatások igénybevételére, a vámteher készpénzben történő befizetésére.

Raktár-logisztikai szolgáltatások:
Cégünk 12 000 m2 raktárkapacitással rendelkezik a Nyíregyházi Ipari Park területén. A 10 000 m2-es raktárunk izolált, 8 teremből áll, melyek egyenként 1.250 m2 nagyságúak. Ezen raktár lehetővé teszi a fent említett közvám-és ÁFA-raktári szolgáltatásokon kívül normál áruk bérraktározását, kézi és gépi anyagmozgatását és fuvarszervezési tevékenységek végzését.

Raktárunk kiválóan alkalmas készletek mind rövid, mind pedig hosszabb távú tárolására, disztribúciós tevékenység támogatására, átrakodások megszervezésére és egyéb, az anyagok és termékek kezelésének logisztikai támogatására.

Kapcsolattartó:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Tóth Gábor                                                                                                                                                                                         logisztikai vezető

cím:        4400 Nyíregyházi Ipari Park                                                                                                                                                         tel:.        +36-30/488-50-06                                                                                                                                                                   e-mail:  gabor.toth@reveszgroup.com                                                                                                                                                    web:       www.nyirlog.hu