Marso Kft.

Gumiabroncs és autószerviz hálózat

A vállalkozás, amely a korrektségének és emberi hozzáállásának köszönheti hírnevét.

A MARSO a hazai abroncspiac meghatározó, magyar tulajdonosi körrel rendelkező vállalata. A gyártással nem foglalkozó gumiabroncs-kereskedő cégek közül a legmagasabb árbevétellel rendelkeznek. Tizennyolc településen, huszonhárom telephelyen szolgálják ki vásárlóikat az országos hálózatukban, nyíregyházi központjukban több mint száz főt foglalkoztatnak.

A MARSO, az elmúlt 23 év során, az export-import tevékenysége mellett hazánkban is jelentős sikereket ért el a nagykereskedelem területén. A személy- és teherabroncs piac több mint 20 százalékát ők uralják, mezőgazdasági abroncsok tekintetében pedig több mint 50 százalékos a piaci részesedésük. A MARSO szinte minden járműre színvonalas, sok márkás abroncsválasztékot biztosít, versenyképes áron. Ráadásul az ország egyik legnagyobb raktárkészletéből, ami bárhonnan egyszerűen, gyorsan, akár webáruházukból is, a www.marso.hu – ról is hozzáférhető.

A MARSO, az utóbbi évek fejlesztéseinek köszönhetően, a vásárlók teljes körű kiszolgálása miatt országos kiskereskedelmi és autószerviz hálózatot épített ki, ahol a gumiabroncs értékesítésen és szerelésen túl, autó - gyorsszerviz tevékenységgel és egyéb autódiagnosztikai szolgáltatásokkal is várják a vásárlókat.

A MARSO márka építésében a vállalkozás számára legfontosabb feladat a bizalom kiépítése és az elégedettség megtartása. A cég jól képzett és elkötelezett munkatársai nem kis szerepet játszanak az elért sikerekben. Hiszen a vállalkozás rajtuk keresztül személyes kapcsolatot is fenntart a vásárlóival, így közvetlenül, a leggyorsabb és leghatékonyabb módon értesülhetnek a márka megítéléséről.

A MARSO 2011 év végén elindította a MARSO Klub elnevezésű lojalitás programját, ami egy Európában egyedi, kilométer alapú kedvezménygyűjtő rendszer, kimondottan autósok számára. A tagsággal egyszerűen csökkenthető az autó fenntartási költsége, hiszen minél több kilométert tesz meg valaki autójával, annál nagyobb kedvezményeket tud érvényesíteni a vásárlásai során a MARSO szervizeiben.

A MARSO mindig fontosnak tartotta a társadalmi felelősségvállalást. Mivel a cég nyíregyházi központú, lokálpatriótaként a tulajdonosok nagy figyelmet fordítanak az egyes megyei alapítványok, szervezetek működésének támogatására. Közülük is kiemelkedik a nyíregyházi kosárlabda klub, amelynek évek óta névadó főszponzora, valamint a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház, melynek szintén támogatója a MARSO.
2013-ban a vállalkozás a közlekedés biztonságot is szívügyének tekintve létrehozta „MARSO Angyalok” elnevésű csapatát, melyben a 3 főállású, felsőfokú végzettségű fiatal hölgy küldetése a közlekedési morál javítása a magyar utakon. MARSO Angyalok szlogenje: „Szárnyaink alá veszünk az utakon.”

A MARSO-nál alapelv a korrektség, a megbízhatóság és a jó kapcsolat ápolása viszonteladóikkal, a flottákkal és a felhasználókkal egyaránt. A cég küldetése, hogy professzionális működésének és emberi hozzáállásának következtében, korrekt üzleti partnerként kerüljön be a köztudatba.

A MARSO 2012 -ben és 2013-ban is elnyerte a Superbrands díjat. Hisszük, hogy a minősítés, amelyet márkánk elnyert, nemcsak biztonságot, de garanciát is nyújt vásárlóinknak, partnereinknek mindennapi választásukhoz.

Ezek a díjak és a vállalat több mint két évtizedes munkája jól mutatja, hogy ilyen üzleti sikert, csak a kölcsönös elégedettségre, hosszú távú, minőséget hordozó kapcsolatokra törekedve lehet elérni.

Gumiabroncs értékesítés:

ügyfélszolgálat

42/20-40-80

Sajtó:

Csákiné Hegedűs Rita
marketing vezető

MARSO Gumiabroncs és gyorsszerviz hálózat
cím:          4400 Nyíregyháza-Rozsrét, Pf.251.                                                                                                                                                                              tel.:          +36-42/490-000/0125
fax:          +36-42/ 490-001                                                                                                                                                                              mobil:+36-30/349-40-01                                                                                                                                                                                                                             e-mail:     rita@marso.hu
web:         www.marso.hu