Társaságunk az élelmiszeripar területén, 1995 óta tevékenykedik. Nagy gyakorlati tapasztalattal rendelkezünk az élelmiszeripar, elsősorban zöldség- és gyümölcsfeldolgozás, üdítőital, sűrítmény gyártás- és csomagolás ágazatában. A társaság tulajdonosai és vezetői több mint tíz éven keresztül irányították Magyarország egyik meghatározó konzervgyárának teljes műszaki tevékenységét. Működésünk során jelentős beruházásokban működtünk közre Oroszországban, Fehéroroszországban, Kazahsztánban, Moldáviában, Romániában, Dániában, Magyarországon.

Megbízható, felkészült szakemberekkel állunk hazai és külföldi leendő ügyfeleink rendelkezésére az alábbi területeken:

• komplett élelmiszeripari vonalak megvalósítása (borsó, csemegekukorica, uborka, saláta, főzőtök, stb. feldolgozás, üdítőital gyártás, sűrítmény gyártás)
  • élelmiszeripari gépek gyártása, technológiai vonalak és egyedi gépek felújítása és karbantartása
  • használt, felújított és új élelmiszeripari gépek beszerzése és értékesítése
  • automatizálási és vezérléstechnikai problémák megoldása

Referenciáink:

• SZATMÁRI KONZERVGYÁR Kft. (Tyukod - Magyarország - zöldborsó és csemegekukorica feldolgozóvonal)
  • GLOBUS Konzervipari Rt. (Debrecen – Magyarország - zöldborsó és csemegekukorica feldolgozóvonal)
  • PUSZTA KONZERV Kft. (Balmazújváros - Magyarország - zöldborsó és csemegekukorica feldolgozó vonal)
  • Békéscsabai Hűtőipari Rt. (Békéscsaba - Magyarország)
  • HIDASHÁTI Mezőgazdasági Rt. (Murony - Magyarország - vetőmag kukorica feldolgozó vonal)
  • NOVOMINSKAJA (Oroszország - zöldborsó feldolgozó vonal, uborka és tök feldolgozó vonal)