Jász-Plasztik Kft.

Jász-Plasztik Kft. egy műanyagfeldolgozó, szerszámkészítő, akkumulátorgyártó, vakolatgyártó és vámügyintézést végző vállalat, mely az évek során biztos helyet szerezett az illető iparágak piacának élvonalában.
A Kft.-ét négy személy alapította 1990 májusában. Ekkor a fő tevékenységi kör a műanyagfeldolgozásra és a szerszámkészítésre terjedt ki, ám hamarosan, mintegy 4 év után, a tevékenységi kör kibővült az akkumulátorgyártással, majd pedig egyéb termelő és kereskedelmi ágazatokkal is. Dolgozóink száma a kezdeti 20 főről mára néhány ezer foglalkoztatottra nőtt. A növekvő tendencia hűen tükrözi a cég fejlődését. Ennek oka egyrészt termékeik kiváló minősége, másrészt pedig az, hogy minden esetben megpróbál rugalmasan alkalmazkodni a változó piaci igényekhez, s ezért folyamatos fejlesztéseket hajt végre. Termékeik minősége és ez által piaci versenyképessége nagymértékben függ a beépített alkatrészek minőségétől és korszerűségétől. Ezért a Jász-Plasztik Kft. ISO 9001:2000 szabvány szerinti minőségirányítási rendszert és ISO 14001 környezetirányítási rendszert működtet.

Telephelyeink: Jászberény, Nyíregyháza, Galanta, Madaras, Sűlysáp, Pécs
Autóértékesítés: Jászberény, Nyíregyháza, Budapest-Fót, Veszprém

Lakatos Dénes

cím:         4400 Nyíregyháza, Keleti 2 út 13.                                                                                                                                           tel:           +36-42/801-800                                                                                                                                                                           e-mail:    nyir@jp.hu                                                                                                                                                                            web:        jasz-plasztik.hu