A Nyíregyházi Ipari Park fő jellemzői:

Elektromos áram:  25 MW
Víz: 5.200 m3/nap
Gáz: 8.000 m3/óra
Szennyvíz: 1.800 m3/nap
Telekommunikáció: korlátlan

Logisztika:

Nyíregyháza az ország gazdasági életébe való kapcsolódása a közutak és vasutak segítségével történik. A városon keresztül halad az európai 5. közlekedési korridor, amely Triesztet Kijevvel köti majd össze. A folyosó fontos szakasza az M3-as autópálya, amely 1,5 km-re fekszik az ipari parktól. Nyíregyháza repülőtere a városközponttól mintegy 8 km-re fekszik.

Nyíregyházán két országos vasútvonal megy keresztül. A Budapest-Nyíregyháza-Záhony vonal Magyarországot és Nyugat-Európát kötöti össze Oroszországgal és Ukrajnával. A másik vonal a Budapest-Nyíregyháza-Miskolc.

Nyíregyházától 50 km-re fekszik az AIRPORT-DEBRECEN Kft. üzemeltetésében működő Debreceni Nemzetközi Repülőtér, ahonnan menetrend szerinti járatok indulnak a világ különböző tájaira.