Henelit Kft.

A Henelit International Kft. 1994-ben, az ország területi sajátosságaira épülő logisztikai háttér kiépítésével kezdte meg az osztrák székhelyű Henelit GmbH ipari festékeinek értékesítését. Saját tulajdonú telephelyeinken megbízható raktárkészlettel, korszerű színkeverő gépekkel és magasan képzett szakemberek segítségével zavartalan kiszolgálást biztosítunk.

Telephelyeink: Székesfehérvár (központ), Nyíregyháza, Szolnok.

Mipa Keszthely

A cég fejlődésének fontos mérföldköve volt 2008, amikor a német székhelyű Mipa AG. és a Henelit GmbH akvizíciója létrejött. Ez a fontos üzleti lépés olyan termékösszetételt biztosít, amely magyar piacon egyedülálló kínálatot jelent, Cégünk megőrizte fő irányvonalát, a korrózióvédelmi és faipari bevonatok értékesítésében, de fokozatosan bevezette az építőipari és háztartási igényeknek megfelelő termékcsoportot is, valamint haszongépjármű festések terén is sikereket mondhat magáénak.

Főbb termékcsoportjaink:    Korrózióvédelmi és faipari bevonatok.

Építőipari (DECO) festékek, vakolatok.

MÁV-VOLÁN járművek komplex bevonati rendszerei.

Tűzgátló bevonatok.

A minőséggel kapcsolatos hátteret a Mipa AG, valamint a Henelit GmbH jól felszerelt laboratóriumai biztosítják. Szakembereink folyamatos képzése és a független laboratóriumok által készített tanúsítványok garanciát jelentenek felhasználóink számára.

Tanúsítványaink: ÉMI; ÁKMI; VEKOR (belföldi)

ETA (nemzetközi)

DIN EN ISO 9001:2008 (nemzetközi)

Gazdag termék kínálatunknak, fejlett logisztikánknak, nem utolsósorban pedig szakmai felkészültségünknek köszönhetően, minden igényt ki tudunk elégíteni.

Termékein a kis felhasználóktól kezdve, a jelentős acélszerkezet projektekig (Audi, Mercedes acélszerkezeti csarnoka), széles körben elterjedtek.

Bemutatkozó levelünkkel szeretnénk a Nyíregyházi Ipari Park továbbfejlesztési törekvéseihez társulni és a területen működő Henelit International  Kft. műszaki és logisztikai támogatását figyelmébe ajánlani.

nyíregyházi elérhetőségeink:

Fodor Miklós                                                                                                                                                                                  Telephelyvezető, cégképviselő

cím:           Ipari park Keleti 2 út 7.                                                                                                                          tel:            +36-30/204-66-14                                                                                                                                                           e-mail:      fodor.nyiregyhaza@henelit.hu                                                                                                                                      web:         www.henelit.hu

székesfehérvári elérhetőségeink:

tel: titkárság:  +06-22/514-510                                                                                                                                                                   e-mail:            palinkas.laszlo@henelit.hu                                                                                                                                           web:               www.henelit.hu