Fémedző Bt.

A cég története

A tevékenységet 1993-ban másodállásban kezdtem. Főállásban akkor a Bánki Donát Szakközépiskolában tanítottam melegüzemi gyakorlatokat. Az ipar akkori termelése olyan alacsony volt, hogy még így is a Nyíregyháza és vonzáskörzetébe tartozó fémipari üzemek hőkezelő igényét ki tudtam elégíteni. Majd1996-ban kezdett emelkedni a megrendelés-állomány és már főállásban végeztem a tevékenységet. Az újabb előrelépést az jelentette, hogy 1998-ban egy alkalmazottat is felvettem.
Az évek során nőtt a megrendeléseim száma, és a vonzáskörzet is, ahonnan megrendeléseim vannak. Jelenleg a Sárospatak - Tarcal - Hajdúdorog - Hajdúböszörmény - Debrecen - Nyírbátor - Fehérgyarmat - Záhony által határolt terület gépipari üzemei a megrendelőim.
2004. október10-ig a tevékenységet bérelt telephelyen, a Primom Vállalkozói Inkubátorház területén végeztük.
2004.október 10.-én újabb jelentős változás következett be a Bt. életében, hiszen már saját üzemben folytatódott a tevékenység a Nyíregyházi Ipari park területén. Jelenleg is itt dolgozunk 2 fő alkalmazottal.

Szabó Béla
tulajdonos-ügyvezető

cím:         4400 Nyíregyháza, Keleti 2 u. 3.sz.
tel:.          +36-20/366-33-09
e-mail:    hokezelo@femedzo.hu                                                                                                                                                                web:        www.femedzo.hu