Az ÉRF  Zrt. tulajdonában lévő Debreceni úti Ipari Park paraméterei a következők:

Területe:                       2 ha 6598 nm2

Beépítettsége:            0 %

Tulajdonosa:               Észak-Alföldi Regionális Fejlesztési Zrt. Nyíregyháza, Szarvas u. 1-3.  +36-42/420-645

A telek Nyíregyháza város déli részén, a Debreceni út és a mátészalkai vasút kereszteződésében, a  vasúttól délre, s az úttól nyugatra, a Debreceni út és 4-es főút között területen a nyíregyházi Ipari Park közvetlen közelében, attól kissé északra, a város felé eső területen fekszik.

A déli és a nyugati oldalon meliorációs csatornák képezik a telek határát.

A terület a mezőgazdasági művelés alól kivonásra került, jelenleg nem rendelkezik közúti csatlakozással, annak kialakítására a jelenleg is hatályos jogszabály szerint van lehetőség. A feltáró út létesítésével a terület megoszthatóvá is válhat, amely a forgalomképességét pozitív irányban befolyásolja.

A közművesítés megoldható, a tervezett beépítés során a közműcsatlakozások elérhetőek.

Ipari Park területén:

Területe:                        1 ha 8159 m2

Beépítettsége:             0 %

Tulajdonosa:                Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata

A területen egy 22 kw-os elektromos vezeték halad keresztül, amit a beépítés során figyelembe szükséges venni.